Do tábora zbývá zhruba
Provozovatel tábora
Mgr. Pavel Bulín (učitel SOŠ Plasy)
Bílov 14, 331 41 Kralovice
telefon: 724 147 648
e-mail: pavelbulin@gmail.com
Hlavní vedoucí
Ing. Martin Bulín (FAV/ZČU Plzeň)
telefon: 721 381 692
e-mail: bulinmartin@gmail.com
Jezdívali s námi
Náš tábor v síti Facebook
Setkání vedoucích 30. 7. 2010

Kolem třetí hodiny odpolední, dávno po odjezdu dětí a po zaslouženém odpočinku letošních vedoucích, se začali sjíždět první návštěvníci. Nikdo z nás nevěděl přesně, co nás vlastně čeká a kolik lidí se nakonec sejde. Facebook říkal, že má dorazit asi 30 lidí. Nakonec nebyl daleko od pravdy, ikdyž se přece jen trochu sekl....

První vážnější činností byl závod v lezení po lanové lávce, už to možná všem napovědělo, že nás nečeká jen sezení u stolu a popíjení ohnivé vody.

V tom nás ujistil Wakantanka, který se slovem "Jdeme" a provazem v ruce zamířil směr kaňon smrti.
Tak snad ještě rychlou fotku...


... a jde se na věc.

V průběhu naší výpravy se prý na Oblátek dostavilo zhruba 15 dalších lidí.

Velká bouře, které se nevyhnulo ani naše údolí, udělala kaňon smrti snad ještě krásnějším. Díky dlouholetým zkušenostem jsme si s sebou vzali lana na vytipovaná místa, která byla, zvlášť po několika půllitrech chmelového lektvaru, docela zrádná. Na samotný vrchol kaňonu, na Pána Boha, se však nakonec dostalo bez větších obtíží všech 36 z nás.

Neméně zajímavá byla cesta strání přímým směrem k táboru, oblíbenou stezkou Wakantanky, kterou však udržujeme asi jen my, a to jednou ročně. Bylo to poznat. Opět jsme neomylně vyšlápli vosí hnízdo, mnozí z nás poznali kusadla strašlivých oblátkovských vos, někteří dokonce šestkrát.Poslední překážkou byla řeka Střela, kterou většina z nás překonala po provazové lávce. Nebýt však Petra, který spodní lano, ponořen ve vodě, ostatním držel, asi bychom to nezvládli se suchou nohou.

Následné posezení u ohně s kytarou a trampskými písněmi snad všem připomnělo táborovou atmosféru.

Děkujeme všem za účast a snad zas někdy na shledanou.

(8153 otevření)
Stránky pro tisk Poslat známému Vytvořit z článku PDF
Tábor.Evee.cz © 2010 - 2019 | Powered by Xoops 2.0